Manga~
Dodane przez NikoRetka dnia 18.10.2020 22:50
Doobry~

Znowu mamy newsa~ I poza rozdziałami, które zwykle wychodzą, jest dzisiaj też coś, czego przez chwilę nie było~ Tak więc zapraszam do zerknięcia w rozwinięcie, jeśli ciekawość zżera.

Ostatnio kompletnie nie mam pomysłów na to, co by tu napisać xD I newsy były albo bardzo krótkie (jak mój ostatni), albo zrzucałam pisanie ich na chłopaków xD Więc wpadłam na "świetny" pomysł poszukania natchnienia w wujku Google. No i sobie wpisałam "an idea" w wyszukiwarkę, mając nadzieję na coś interesującego.
Cóż... wyszukało mi sporo stron z tłumaczeniem tego słowa.
Obrałam zatem inną taktykę i spojrzałam, co mi Google wywróży w możliwych "opcjach wyszukiwania" (jakkolwiek się ta lista nazywa. Moja kreatywność umarła, nie oczekujcie dużo xD). Tak więc ponownie wpisałam "an idea" i patrzyłam, co wyskoczy. A wyskoczyło mi: "idealny mąż", "idealny przyjaciel" i "idealny student".
No nic, Google. Nie o to chodziło, ale dzięki xD
Potem z ciekawości wpisałam "idea" po polsku, licząc na to, że tym razem nie poleci w "idealność". No i pierwsze, co się wyświetliło, to: "ideał rycerza w wojnie chocimskiej". Tak. I na tym poprzestańmy xD

Na koniec powiem tyle - jak się nie ma pomysłów, to wystarczy coś wpisać w Google i podzielić się tym, co wyskoczy xD Niby nic, a jednak jakoś newsa zapchałam (w sumie... Wy pewnie po prostu chcecie poczytać rozdziały, a nie jakieś dziwne historie xD). Nie meczę więc dalej i, jak zwykle, życzę przyjemnej lektury~

Potrzebni:
Break Blade (korektor, edytor),
Ghost Hunt (tłumacz, edytor),
Hentai Ouji to Warawanai Neko (edytor),
Kishuku Gakkou no Juliet (korektor, edytor),
Love Junkies (edytor),
Rosario to Vampire II (tłumacz),
Saenai Kanojo no Sodatekata (tłumacz, korektor, edytor)

Rozszerzona zawartość newsa
Hantsu x Trash 55 [+18]

Kangoku Gakuen 268 [+18]

Kyou no Yuiko-san 13TŁUMACZENIE: Eliraelle, kartofell, Runaway
KOREKTA: kartofell x3
POPRAWKI: kartofell x2, Michu90
EDYCJA: kartofell, Michu90 x2