Manga~
Dodane przez NikoRetka dnia 17.02.2019 22:16
Dobry~

Dzisiaj treść newsa nieco inna niż wcześniej, bo mamy Hantsu, Irisa oraz Tomo~ (za sprawą Michu w końcu ruszyłam moje cztery litery i wzięłam się do roboty xD). Może studia mnie zmotywują w przyszłym tygodniu i zrobię coś bardziej wymagającego (he, he, he... Nie wiem, jak reszcie, ale mi frustracja ucieka podczas robienia rozdziałów xD Jakoś tak się chyba wyżywam na tych wszystkich stronach, wymazując ich zawartość i wstawiając nasze teksty xD).

Dobra, tyle dzisiaj ode mnie. Siostra obok czeka, bym wymyśliła z nią wierszyk dla jej przyjaciółki z okazji urodzin (napiszemy o tym, jak dzieci i mąż jej przyjaciółki uciekają ku mej siostrze z błaganiem o ratunek wypisanym w oczach~ Ach, ta prawdziwa przyjaźń między kobietami xD), więc będę się zbierać. Życzę Wam miłej lekturki~

Oczywiście nasza niezmienna od jakiegoś czasu lista potrzebujących też musi się pojawić~ Przyczyńcie się do zmiany świata! Sprawcie, by lista poniżej straciła jedną pozycję. Struktura wszechświata zdecydowanie się wtedy zmodyfikuje (Boziu, czuję się jak naćpana powietrzem. Ale news mi wyszedł :/).

To jeszcze ja Ci się wtrącę :D.
Z racji braków kadrowych jak i dużej ilości tomów [29 a mamy wydane tylko 4] manga
AKB49: Renai Kinshi Jourei ląduje w zawieszonych. Jeżeli będą jakieś prośby o powrót ów mangi postaramy się kontynuować.

Potrzebni:
Beast 9 (edytor),
Break Blade (korektor, edytor),
Detroit Metal City (tłumacz),
GetBackers (edytor),
Ghost Hunt (tłumacz, korektor, edytor),
Kishuku Gakkou no Juliet (tłumacz, edytor),
Love Junkies (tłumacz, edytor),
Re:Birth - The Lunatic Taker (tłumacz, edytor),
Saenai Kanojo no Sodatekata (tłumacz, edytor)
Tokyo Ravens (tłumacz).
Rozszerzona zawartość newsa
Hantsu x Trash 26 [+18]

Iris Zero 35

Tomo-chan wa Onnanoko 44


TŁUMACZENIE: Runaway x3
KOREKTA: kartofell x2, Linneusz94
POPRAWKI: kartofell, Michu90, NikoRetka
EDYCJA: Michu90 x2, NikoRetka