Manga~
Dodane przez NikoRetka dnia 02.09.2018 20:03
Dobry~

Niespodzianka! W tym tygodniu mamy rozdziały~ Nie będziemy przecież na tyle podli, by ludziki, które jutro idą do szkoły, nie zaznały chociaż troszkę słodyczy (może i mało, ale co to tam kogo interesuje. Grunt, że jest!). Dzisiaj mamy dla Was mangę, która wychodzi względnie regularnie oraz jednego oneshota.

Cóż, jako że nie chce mi się rozpisywać (dopiero teraz faktycznie dowiedziałam się, że dodawanie oneshota to trochu więcej roboty, niż zwykłe dodanie rozdziału istniejącej już mangi), to życzę wszystkich uczniom Szczęśliwego Nowego Roku Szkolnego~! Oby minął Wam w upragnionym przez Was tempie ^.^ (Ojj taak, nawet tutaj będziemy Was dręczyć tym tematem ;] ).

Koniec newsa uwieńczy nasza cudowna lista WAKATÓW~! Oczywiście możecie pomóc nam pozbyć się z niej kilku pozycji i przy okazji niewyobrażalnie poprawić swoją samoocenę! +100 do pracowitości gwarantowane! Wystarczy wejść w zakładkę Rekrutacja i dołączyć do naszych szeregów~ My bardzo chętnie wyssiemy z Was resztki życia i ambicji, a później pozostawimy gdzieś w rowie na przedmieściach. No milej już być nie może ^.^

Beast 9 (tłumacz),
Break Blade (korektor, edytor),
Flying Witch (edytor),
GetBackers (edytor),
Ghost Hunt (tłumacz, korektor, edytor),
Hantsu x Trash (tłumacz),
Kishuku Gakkou no Juliet (tłumacz, edytor),
Kyou no Yuiko-san (edytor),
Love Junkies (tłumacz, edytor),
Saenai Kanojo no Sodatekata (tłumacz, edytor).
Rozszerzona zawartość newsa
Koi Maguwai 1 [+18] [oneshot] [hentai]

Zetman 220-221


TŁUMACZENIE: inezaaa, popper x2
KOREKTA: kartofell, Rie x2
POPRAWKI: kartofell x2, NikoRetka
EDYCJA: kartofell, NikoRetka x2