Manga~
Dodane przez kartofell dnia 07.01.2018 20:52
I znów nadchodzi ten moment. Moment, w którym zaczynasz się zastanawiać, cóż by tu napisać w newsie. Tym razem jest o tyle łatwiej, że mogę zacząć klasycznym tekstem: witam w nowym roku! Oby tenże 2018 był dla nas wszystkich owocny i udany (a nie rozpoczęty przeziębieniem, jak to ma miejsce w moim przypadku). No cóż, sam fakt, że już w jego pierwszą niedzielę mamy co wydać, to w naszym przypadku sukces! I oby tych rozdziałów było coraz więcej i więcej! A biorąc pod uwagę, że do naszej ekipy dołączyły nowe osoby, jest na to szansa. Z tego też powodu lista mang potrzebujących nieco się zmniejszyła (o czym później), choć nadal potrzeba nam świeżej krwi (nie ma to jak być ziemniakiem-wampirem).

Co dziś? Ano trzy rozdziały. Dużo? Mało? Sami oceńcie. Mamy co nieco dla pewnej osoby, która ostatnio baardzo domagała się kolejnego rozdziału takiej jednej mangi. Da się? Da. Poza tym, ha - udało się wskrzesić pewną mangę, której ostatni rozdział wydaliśmy dokładnie... 8 stycznia 2017. Dobre, nie? Dokładnie jutro byłaby pierwsza rocznica bez rozdziału tego tytułu, a tu - bach - dołączył nowy edytor i tak oto macie co czytać. Chwalmy pana! No ale nie można oczywiście zapomnieć o trzecim rozdziale, który wielkimi krokami zbliża nas do końca pewnej historii. Tytułów dziś nie zdradzam, a kto ciekawy, zapraszam do rozwinięcia newsa. ;)

I tak oto nadchodzi kres mojej dzisiejszej twórczości. Jak zwykle (to w nowym roku się nie zmienia) podaję listę mang "potrzebujących". Jeśli ktoś z Was czuje się na siłach, żeby pomóc nam w ich wydawaniu, zapraszam do zakładki Rekrutacja, wypełniania testów i wysyłania. No i do następnego!~

Potrzebni:
Beast 9 (tłumacz),
Biorg Trinity (tłumacz),
Cavalier of the Abyss (tłumacz),
Ghost Hunt (edycja),
Get Backers (edytor),
Kishuku Gakkou no Juliet (tłumacz, edycja),
Love Junkies (tłumacz),
Maoyuu Maou Yuusha (tłumacz, edycja),
Saenai Kanojo no Sodatekata: Koisuru Metronome (tłumacz, edycja).

Rozszerzona zawartość newsa
Dansai Bunri no Crime Edge 55

Detroit Metal City 43

Veritas 77

TŁUMACZENIE: kartofell, Kiril, InPandaMask
KOREKTA: kartofell x2, Rie
POPRAWKI: kartofell x2, Michu90
EDYCJA: Michu90 x2, Narwus, kartofell