Manga~
Dodane przez NikoRetka dnia 03.12.2017 18:56
Dobry xD

To mój pierwszy news, więc nie zdziwcie się, jak coś w nim nie pyknie (ale wszystko powinno być dobrze, bo go sprawdzałam, noo... Jeśli coś tu będzie nie tak, to uznam to za moją osobistą porażkę xD).

Hmm... To może się przedstawię jakoś? xD Jak widać wyżej, jestem nową SA - NikoRetka się Wam kłania do stóp xD Mam nadzieję, że jakimś cudem to ogarnę i pomogę reszcie (obecnie dopiero co się dowiedziałam, jak się rozdziały wrzuca xD Trzeba wyróżnić Michu jako najlepszego nauczyciela roku~! Wytłumaczył mi to tak, że zrozumiałam xD).

Dobra, kończę z tym tworzeniem armii "xD" (uzależnienie rzecz smutna) i już przechodzę do konkretów, zanim mnie wszyscy zjecie xD Na ten tydzień udało się uzbierać odpowiednią ilość rozdzialików (GRATULACJE! Jeszcze wrócimy do formy~!). Dzisiaj podajemy Wam na srebrnej tacy (bo złota przereklamowana jest) pierwszy rozdzialik 10 tomu Dansai Bunri no Crime Edge, rozdziały 146-155 Tomo-chan Wa Onna no ko i dodatek Until Death Do Us Part.

No... To by było na tyle. Oczywiście zapraszam Was, ludziki, do robienia testów~! Trudne nie są, a Wy się nam zdecydowanie przydacie xD Poniżej tradycyjnie lista towaru, którego potrzebujemy xD

Potrzebni:
Beast 9 (tłumacz),
Biorg Trinity (tłumacz),
Cavalier of the Abyss (tłumacz),
Detroit Metal City (tłumacz, edycja),
Ghost Hunt (edycja),
Get Backers (edytor),
Kishuku Gakkou no Juliet (tłumacz, edycja),
Love Junkies (tłumacz),
Maoyuu Maou Yuusha (tłumacz, edycja),
Saenai Kanojo no Sodatekata: Koisuru Metronome (tłumacz, edycja),
Tokyo Ravens (tłumacz).
Rozszerzona zawartość newsa
Dansai Bunri no Crime Edge 53

Tomo-chan Wa Onna no ko 146÷155

Until Death Do Us Part 156.5


TŁUMACZENIE: kartofell x2, Mashu
KOREKTA: kartofell, poetry93081, takoja
POPRAWKI: kartofell x2, Michu90
EDYCJA: Caligo, Michu90, NikoRetka