Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Wtorek, Wrzesień 22, 2020
Zobacz Temat
Jinja Temple | FORUM TEMATYCZNE | Gry
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Autor RE: MMO
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 18-12-2013 16:07
Mam wrażenie, że ten Neverwinter może się okazać grą godną sprawdzenia, mam nadzieję, że będzie odzwierciedlała Faeruński Klimacik, jaki zwykłem napotykać w książkach Lochów i Smoków, czy Zapomnianych Krain.

Wyślij Prywatną Wiadomość
Kiszyn
Użytkownik

Dodane dnia 18-12-2013 16:44
A zapraszam, zapraszam, ja z kilkoma znajomymi z Wowa (Nexusa) mamy zamiar się temu przyjrzeć. Fascynuje mnie możliwość stworzenia własnej mapy i dodania go do świata gry . Jeszcze tylko 16% do ukończenia pobierania. Ech ten mój powolny net.

i.imgur.com/AfuNXo1.jpg
Darkness imprisoning me. All that I see Absolute horror. I cannot live. I cannot die. Trapped in myself. Body my holding cell.
Edytowane przez Kiszyn dnia 18-12-2013 16:45
Za duszę zdradzę numer Wyślij Prywatną Wiadomość
Migum
Moderator

Dodane dnia 18-12-2013 16:47
https://www.themi...en/welcome
Brałem udział w becie tego fajny pomysł na gierkę zobaczymy jak się rozwinie. Trochę przesłodzona grafika wg mnie ale chociaż śmieszna. W skrócie budujesz zamek z dungeonem który inni gracze muszą przechodzić. Kradnij lub zostań okradzionym

PS: https://www.youtu...b9igaot1mY
Boski trailer

http://myanimelist.net/profile/mightytomcios <- Mój mal.
Edytowane przez Migum dnia 18-12-2013 16:48
7874989 www.spwc.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 18-12-2013 17:06
Kiszyn napisał/a:
Jeszcze tylko 16% do ukończenia pobierania. Ech ten mój powolny net.

To nie jest Twój powolny net, bo u mnie zamiast lecieć 2mb/s+, to pobiera się z wahaniem od 500kb/s do 1, 2mb/s.

Kiszyn
Użytkownik

Dodane dnia 18-12-2013 22:20
Możliwe, ale mimo to mój net rekordów prędkości nie bije.

Nareszcze się ściągneło. 1 wrażenie pozytywne, interfejs nie jest zaśmiecony zbędnymi panelami, wszystko jest czytelne i widoczne. Całe menu po pl, grafika piękna. Ciekawe jak będzie dalej.

i.imgur.com/AfuNXo1.jpg
Darkness imprisoning me. All that I see Absolute horror. I cannot live. I cannot die. Trapped in myself. Body my holding cell.
@T3NCHU
Super Administrator

Dodane dnia 18-12-2013 22:56
Jestem w połowie ściągania RQ, zobaczymy co to za cudo.

@Vessin
Super Administrator

Dodane dnia 18-12-2013 23:22
Dostaliście już klucze do bety? xD
3288721 Wyślij Prywatną Wiadomość
Kiszyn
Użytkownik

Dodane dnia 30-06-2014 17:21
Znacie może jakieś MMO godne polecenia? Szukam czegoś w klimacie Wowa, GW2.

i.imgur.com/AfuNXo1.jpg
Edytowane przez Kiszyn dnia 30-06-2014 17:23
^Kiril
Użytkownik

Dodane dnia 30-06-2014 20:10
ja całkiem sporo grałem w Terę... jak ma się z kim grać to nawet spoko, ale jest bardzo powtarzalna... nawet pod względem mobów, a maksymalny lvl (60) da się nabić w niecałe 2 tygodnie ... niemniej gra nawet fajna i wg. mnie warto spróbować

A good friend will always stab you in the front.
Zombie
Użytkownik

Dodane dnia 01-07-2014 09:45
Jeśli już ci się znudzi, to spróbuj sobie Aion-a. Nawet samemu całkiem miło się gra, ale bez jakiegoś party to się nie obejdzie przy niektórych Quest-ach.

Jeśli Aion-a masz za sobą, to poczytaj sobie o Black Desert, MMORPG aktualnie w fazie zamkniętych beta testów z premierą w przyszłym roku, i płacz czemu to nie teraz. Dodam że są teraz w trakcie rozbudowy systemu walki.

A jeśli już skończyłeś użalać się nad sobą, to pobierz sobie Runes of Magick. Nie jest najbrzydsze, ale też nie piękne. Jest w tej grze coś, co przyciąga do niej, ale bez kilku kumpli, lub dobrej gildii, to nie ma co wchodzić, bo po kilku (-dziesięciu) trudniejszych Questach szybko zaczyna się nudzić. Mnie osobiście długo trzymał tam szeroki wybór setów na żeńskie postacie , ale Aion to przebił.

Moje opowiadanie Sci-Fi: KLIK Zawieszone do odwołania
mój MAL : MyAnimeList (Porzucony)
lukasz280 http://lukasz280.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
@Vessin
Super Administrator

Dodane dnia 01-07-2014 12:03
Wszyscy tylko o Aionie ;F
Niespecjalna ta gra ;/
Już Tera lepsza...
Choć LoL i tak na 1szym miejscu xD
Ale ogólnie, to dzięki, że mi przypomniałeś o GW2, Kiszyn.
Zombie
Użytkownik

Dodane dnia 01-07-2014 14:01
Tak. Aion pod wieloma względami jest cholernie niedopracowany. Jeszcze na początku tego roku był problem, bo kilku kolesi coś wykminiło i zniszczyli system aukcyjny, bo ceny nagle wywindowały w górę nawet za seciki, które można zdobyć za 1/4 ceny rynkowej i NPC-a.

Jednak nie ma wątpliwości, że to jak na razie jedyny MMORPG F2P z TAKĄ grafiką. CryEngine swoje tutaj robi . Szkoda tylko że nie palą się do aktualizacji na silnik w wersji 3.0 albo 3.2, a nie to zamulające 1.1

LoL na pierwszym? To jest RTS a nie RPG. Poza tym co w nim takiego wspaniałego? Ja w niego grałem, to szybko przestałem. Nie było w nim nic, co mnie trzymało.

Drugi taki to Planet Side 2. Mógłbym plusy wymieniać w nieskończoność: Duże mapy, duże walki, pojazdy, bronie etc. etc.... Ale jest nudne. Nic tam szczerze nie ma, a grałem z dobrym teamem wraz z kumplami, których widzę na co dzień.

Moje opowiadanie Sci-Fi: KLIK Zawieszone do odwołania
mój MAL : MyAnimeList (Porzucony)
lukasz280 http://lukasz280.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
@Vessin
Super Administrator

Dodane dnia 01-07-2014 14:41
Ale Kiszyn pytał ogólnie o MMO, dlatego LoL xDD

PlanetSide 2 za mocno przegrzewa mi lapka, ale samo w sobie niezłe.
Strona 3 z 3 < 1 2 3
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2020 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności