Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Niedziela, Grudzień 06, 2020
Zobacz Temat
Jinja Temple | TŁUMACZENIE Mangi i Nie Tylko :-) | Kiedy nadejdzie czas?
Autor Projekty by me....
sakiu
Użytkownik

Dodane dnia 01-08-2013 21:47
Cześć i czołem,

Odnośnie pytań jakie ostatnio pojawiały się w SB, newsach i na GG... ale jeśli chodzi o to, kiedy nadejdzie pora na projekty, w których maczam swoje ręce i w których bez mojego zaangażowania nie ma co liczyć na nowe rozdziały to wygląda to tak:

Priorytet z jakim będę robić...

1. Tasogare Otome x Amnesia, aż do zakończenia... zostało do przetłumaczenia jeden rozdział przedostatniego tomu i bodajże 8 rozdziałów ostatniego, tutaj planuję oddać skrypty do korekty w miarę szybko bo chcę serię zakończyć.

2. Mahouka Koukou no Rettousei, stan na dzisiaj to rozdział 0 gotowy, rozdział 1 90%, idzie wolno głównie ze względu na upał, bo ta LN to nie jest pikuś.... język, słownictwo tu użyte jest na tyle zaawansowane, że po 8-10h pracy przy komputerze gdzie człowiek non stop musi myśleć, przetłumaczenie jednej linijki po takiej pracy, gdzie mamy o termojądrowych reakcjach spowodowanych przemianą masy w energię jest ogromnym wyzwaniem ;p .......... na serio.

Ale spodziewałbym się, że w ciągu tygodnia/dwóch coś do tego rozdziału 1 powinno zostać wypuszczone.

3. AKB49
- Optymistyczny wariant .... rozdział na tydzień oddany do korekty od połowy sierpnia
- Pesymistyczny wariant .... jeden na dwa tygodnie

That is all.

music
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Projekty by me....
@Vessin
Super Administrator

Dodane dnia 01-08-2013 22:13
sakiu napisał/a:
2. Mahouka Koukou no Rettousei, stan na dzisiaj to rozdział 0 gotowy, rozdział 1 90%, idzie wolno głównie ze względu na upał, bo ta LN to nie jest pikuś.... język, słownictwo tu użyte jest na tyle zaawansowane, że po 8-10h pracy przy komputerze gdzie człowiek non stop musi myśleć, przetłumaczenie jednej linijki po takiej pracy, gdzie mamy o termojądrowych reakcjach spowodowanych przemianą masy w energię jest ogromnym wyzwaniem ;p .......... na serio.

Nie mogę się doczekać ;>>
3288721 Wyślij Prywatną Wiadomość
Rhapsody
Użytkownik

Dodane dnia 01-08-2013 23:57
Cieszę się z AKB 49. Bardzo mi się spodobał, nie tak bardzo jak Umi no Misaki, ale również świetna manga.
Zombie
Użytkownik

Dodane dnia 02-08-2013 08:27
Akb
Czy pesymistyczny, czy optymistycznie, ważne że będzie

Moje opowiadanie Sci-Fi: KLIK Zawieszone do odwołania
mój MAL : MyAnimeList (Porzucony)
lukasz280 http://lukasz280.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
^Sacredus
Administrator

Dodane dnia 02-08-2013 09:57
Vessin napisał/a:
sakiu napisał/a:

Nie mogę się doczekać ;>>

Ja też ^^
sakiu
Użytkownik

Dodane dnia 20-01-2014 16:06
Cześć i czołem,

Status update i ogłoszenie.

Przeczytałem ostatni tom Tasogare Otome x Amnesia (dlatego wiem, że to ostatni), do zrobienia zostały dwa rozdziały epilogu, które zrobię i na tym kończę przygodę z tłumaczeniem mang i pewnie wszystkie innego co jest na papierze.

Od czasu do czasu pojawi się jakaś piosenka jak dotychczas, ale po Otome raczej nie ma co liczyć, że pojawię się już solo w kredytach mangi jako "tłumacz", więc jeśli ktoś chce adoptować AKB to byłbym wdzięczny

Jak do tej pory, jak ktoś potrzebuje pomocy przy tłumaczeniu z JP to można mnie atakować, jak będę mieć czas to pomogę.

Powód by się przydał pewnie? Głównie to brak czasu i chęci już, ale też fakt, że chce się przyłożyć do mojego planu zmiany okupacji na bardziej programistyczną no i chce się też przenieść do KKW chociaż na parę lat a bez pierwszego celu ten drugi jest niemożliwy więc koniec ściemy bo lata lecą a nikt nie będzie za mną czekać ;p

^Sacredus
Administrator

Dodane dnia 20-01-2014 17:41
Mahouka real sad
@Vessin
Super Administrator

Dodane dnia 20-01-2014 17:42
Mahouka :((
Edytowane przez Vessin dnia 20-01-2014 17:42
3288721 Wyślij Prywatną Wiadomość
Kavix
Użytkownik

Dodane dnia 20-01-2014 18:16
Sakiu

7051288 Wyślij Prywatną Wiadomość
Zombie
Użytkownik

Dodane dnia 20-01-2014 23:00
Nie mogę. Smutna dla mnie informacja, ale jak zobaczyłem 3 posty wyżej to padłem XD.

Ale no niestety, tak to już jest. Przychodzi czas, że zapał musi ulecieć, ale również przychodzi i taki, kiedy ten zapał wraca i chce się zrobić coś, czego się dawno nie robiło. Ciekawi mnie tylko, czy znajdzie się ktoś hętny dokończenia Twoich mang Sakiu. Nie powiem, że nie czekałem na kontunuację AKB by You, jednak przeboleję. W angielskiej wersji jest 16X tomów a sprawdzałem 2 tygodnie temu. Wreszcie i SubstituteScans ruszyło tyłki i kontynułuje

Tak czy inaczej. Good Luck

Moje opowiadanie Sci-Fi: KLIK Zawieszone do odwołania
mój MAL : MyAnimeList (Porzucony)
lukasz280 http://lukasz280.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
yuoshi7
Użytkownik

Dodane dnia 12-05-2014 18:57
Wiem wiem może pisaliście a może i nie. Nie czytałem dokładnie wcześniejszych postów. Ale proste pytanie mam, przetłumaczycie jeszcze te 5 chapów ostatnich Tasogare Otome x Amnesia??? Wiem wiem licencja... Ale chciałem się dowiedzieć czy opłaca się czekać na tłumaczenia wasze czy też porzuciliście tą mange
@T3NCHU
Super Administrator

Dodane dnia 13-05-2014 13:53
Następny rozdział BĘDZIE w tę niedzielę, jest na wykończeniu. Trochę mi się zrobił poślizg ze względu na sytuację w jakiej się znajduję, ale TOxA skończymy, powoli nadrabiam i nabieram rozpędu, bo odpadło mi kilka weekendowych obowiązków.

Edytowane przez Areki-chan dnia 13-05-2014 20:59
yuoshi7
Użytkownik

Dodane dnia 19-05-2014 19:25
O dzięki dobry Człowieku za informację i twoją pracę

Pozdrawiam.

O tak jak mówiłeś jest rozdział. Dzięki za tłumaczenie. A orientacyjna data kiedy można się spodziewać kolejnego?

yuo
@T3NCHU
Super Administrator

Dodane dnia 19-05-2014 19:58
Miał być w tę niedzielę, ale wypadła mi praca weekendowa. Dlatego dopiero za 2 tygodnie. Na pocieszenie mogę dodać, że będzie na stówkę.

yuoshi7
Użytkownik

Dodane dnia 04-08-2014 20:50
O i jest 42 Dzięki za tłumaczenie.

3 chapy zostały tak ? ? Kiedy można się spodziewać ? A i pozdrawiam!

yuo
sakiu
Użytkownik

Dodane dnia 04-08-2014 23:38
3 do końca + 2 rozdziały epilogu bez którego zakończenie nie jest zbytnio happy endem.
yuoshi7
Użytkownik

Dodane dnia 20-09-2014 16:56
Wspaniałe zakończenie Tasogare Otome x Amnesia. Jak dla mnie manga 10/10 i z chęcią ją kupię. A wam dziękuję za tłumaczenie

yuo
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2020 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności