Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Wtorek, Grudzień 12, 2017
Zobacz Temat
Jinja Temple | Light Novel | Prośby
Autor yahari ore no seishun love come wa machigatteiru
neronp
Użytkownik

Dodane dnia 29-11-2016 00:40
Witam chciałbym się zapytać czy istniałaby możliwość aby ktoś przetłumaczył tą novelkę.
Anime samo w sobie jest świetne czasami śmieszy czasami skłania do refleksji co nie zmienia faktu ze pierwszy sezon anime tzn 13 odcinków zostało zrobione z 6 rozdziałów novelki przez co bardzo dużo się traci na doznaniach. Nie znam języka angielskiego ani trochę więc nie mam innego wyjścia jak szukać jakiegoś rozwiązania żeby tą novelkę przeczytać ^^. Mam nadzieję że znajdzie się kilka osób które myślą o tym anime tak jak ja i bardzo chciałby poczytać tą novelkę bo jeśli będzie chociaż w 50% tak dobra jak anime to według mnie jest warto ja tłumaczyć.

Jeśli ktos to wgl przeczyta i ma jako takie pojecie o innych stronach tego typu gdzie mógłbym prosić o przetłumaczenie tej nowelki to mógłby mi je wypisać ? jestem zdesperowany i poszukam pomocy wszędzie gdzie jest to możliwe .

Streszczenie fabuły

Historia tej komedii romantycznej opowiada o antyspołecznym licealiście o imieniu Hachiman Hikigaya, który ma skrzywione poglądy na temat życia, przyjaciół i dziewczyn. Kiedy widzi kolegów z klasy, dyskutujących z podekscytowaniem o swoim dorosłym życiu, mamrocze: rSą bandą kłamcówr1;. Kiedy pytają się go, o czym marzy, odpowiada: rNie pracowaćr1;. Kiedy nauczycielka zmusza go, by uczestniczył w klubie działalności wolontariackiej, okazuje się, że jest w nim także najładniejsza dziewczyna w szkole, Yukinoshita Yukino.
neronp dodał/a następującą grafikę:

Edytowane przez neronp dnia 29-11-2016 00:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2016 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności