Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Poniedziałek, Lipiec 22, 2019
Zobacz Temat
Jinja Temple | FORUM TEMATYCZNE | Hentai
Autor W postaci "Mangi" czy "Anime"?
@@Alder
Super Administrator

Dodane dnia 11-05-2011 04:39
Każdy zapewne miał styczność z Hentaicami. czy były one w postaci mangowej, czy animowanej. Jedni robią to, bo ich ciekawiło, jak to może wyglądać. Drudzy lubią i oglądają dosyć często.

Jak sądzicie? W jakiej postaci takie produkcje mają większą siłę przebicia?

Moim zdaniem mimo, że Manga nie oddaje tylu wrażeń co anime, pozostaję przy tym pierwszym. Dlaczego? - Otóż... Taka postać w pewnym sensie przekazuje więcej informacji od wersji animowanej, wypełnionej momentami, mającymi skusić potencjalnego odbiorcę do dalszego oglądania poprzez wypełnienie ich jakimś nadmiernym "seksapilem".

Z tych naszych "projektów" jedyna jaka mi się kojarzy to edytowane przeze mnie Love Junkies, które w małym stopniu oddaje naturę tego gatunku, jednakże potrafi wciągnąć w swoją historię.

Są gusta i guściki - co poradzić. (;

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: W postaci "Mangi" czy "Anime"?
kefaise
Użytkownik

Dodane dnia 11-05-2011 08:34
A ja powiem szczerze, że wolę h-visual novel. Ale nie mogę za dużo powiedzieć, bo czytam tylko LJ, a grałem tylko w Kanona SE

http://myanimelist.net/profile/kefaise

http://kefaise.de...
7140391 Wyślij Prywatną Wiadomość
Asmena
Użytkownik

Dodane dnia 18-05-2011 21:38
Hmmm...
Ciekawe pytanie
U mnie to zależy od nastroju. Baaardzo lubię trzymać w rękach jakiegoś mangowego hentajca, mogę się wtedy godzinami rozpływać nad kreską i fabułą (tiaaa, hentaje mają fabułę ). Na kompie hentai w formie mangi raczej nie czytam- zdecydowanie oglądam. Jak przeczytam, to jest tylko takie 'aha, fajnie, przeczytałam'.
9723380 Wyślij Prywatną Wiadomość
Daehorn
Użytkownik

Dodane dnia 29-03-2012 13:29
Manga. Nie wiem dlaczego, ale tentacle lepiej w nich wyglądają :-). Poza tym lubie hentai visual novel. Szkoda tylko, że wiele z tych dzieł nie ma fabuły, którą można nazwać znośną. Lecz trafiają się miłe wyjątki.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2019 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności