Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Poniedziałek, Lipiec 22, 2019
Zobacz Temat
Jinja Temple | FORUM TEMATYCZNE | Hentai
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: doujinshi: Za i przeciw?
^Szybkobierzek
Administrator

Dodane dnia 13-02-2011 22:44
Ale czegoś takiego nie ma, a playboye dalej się świetnie sprzedają xD No, chociaż wole "Maxim"
487182 Wyślij Prywatną Wiadomość
Daehorn
Użytkownik

Dodane dnia 29-03-2012 13:34
Jeżeli ktoś lubi tego typu tematykę to proszę bardzo. Niech tłumaczy, ale nie może to być ze stratami dla głównych serii. Chociaż kilka fajnych tytułów widziałem. Niestety ta stronka ma dość roboty z tym, co ma i co planuje. Może w przyszłości gdy będzie więcej ludzi do roboty...
Wyślij Prywatną Wiadomość
zero
Użytkownik

Dodane dnia 04-04-2012 22:05
Jeżeli ktoś lubi tego typu tematykę to proszę bardzo. Niech tłumaczy, ale nie może to być ze stratami dla głównych serii. Chociaż kilka fajnych tytułów widziałem. Niestety ta stronka ma dość roboty z tym, co ma i co planuje. Może w przyszłości gdy będzie więcej ludzi do roboty...

Zgadzam się z Daehorn , ale uważam że JT wyrobiło sobie opinie wśród czytelników jak w innych stronach o mangach , rodzaje tematyki mang które tłumaczy JT jest odpowiedni do niej więc
doujinshi tu nie pasuje .(chyba jest związana z mangą co już przetłumaczyliście/tłumaczycie).

Piter91
Użytkownik

Dodane dnia 04-11-2012 13:52
ja tam nie mam nic przeciw tłumaczeniu doujinshi , ale coś mi się zdaje ze łatwiej by było tłumaczyć hentaje tak żeby reputacja grupy nie ucierpiała
zresztą sam lubię tego typu tytuły poczytać
nikt00
Użytkownik

Dodane dnia 05-11-2012 00:01
jestem zdecydowanie za nie. do doijinshów hentai zawsze znajdzie sie ktos inny.
^Sacredus
Administrator

Dodane dnia 05-11-2012 15:25
Ten temat powinien być już dawno zamknięty.

Nasza grupa nigdy nie tłumaczyła i nie będzie nigdy tłumaczyć żadnych hentaiów. Zresztą Sempaj już dawno się wypowiedział na ten temat.
Sempaj napisał/a:
Nadszedł czas bym i ja się wypowiedział na ten temat. Nie ukrywam nie pasuje mi za bardzo ten pomysł z kilku oczywistych powodów takich jak na przykład: strona moim zdaniem może ucierpieć jeżeli zaczniemy to wydawać straci swoją przyjazną reputacje, nie mamy ludzi do takich projektów a że jestem tradycjonalistą nie dał bym czegoś takiego do edycji czy korekty osobie która nie skończyła 18 lat, poza tym jako główny SA nie chce mieć problemów w związku z wydawaniem takowych hmmm "mang". To moje zdanie na ten temat.
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2019 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności