Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Niedziela, Wrzesień 23, 2018
Zobacz Temat
Jinja Temple | TŁUMACZENIE Mangi i Nie Tylko :-) | PROŚBY
Autor Rosario + Vampire II
jaskier
Użytkownik

Dodane dnia 01-12-2014 11:15
Witam. Chciałbym zaproponować mangę Rosario + Vampire II została ona porzucona przez grupę Shinden Undeground. Rozdziały znikły z centrum mangi (nie wiem dlaczego) i ma status porzucony, tak samo na stronie grupy. Jeśli by się ktoś dogadał z ludźmi z SU i pozwolili zabrać swoje rozdziały to do przetłumaczenia zostało by 25 rozdziałów (SU przetłumaczyło do 49 a wszystkich jest 74). Manga jest bardzo ciekawa na stronie ich grupy cieszyła się sporym zainteresowaniem wiem że poszukujecie ludzi do obecnych projektów ale myślę że gdybyście przygarnęli tą mangę ktoś by się zgłosił do pracy nad nią. Bo nawet jeden rozdział na miesiąc będzie lepszy niż nic. Bardzo proszę o przemyślenie tego. Pozdrawiam.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rosario + Vampire II
@kartofell
Super Administrator

Dodane dnia 01-12-2014 12:10
Powiem tak - za dużo jednak brakuje nam ludzi do obecnych projektów, dodatkowo do listy wakatów może w najbliższym czasie dojść kilka pozycji.

Poza tym nawet gdybyśmy zabrali się za tę mangę, SU zapewne nie zgodziłoby się na udostępnienie ich rozdziałów. Była już podobna sytuacja z Omamori Himari, którą po nich przejęliśmy.
1041100 Wyślij Prywatną Wiadomość
jaskier
Użytkownik

Dodane dnia 01-12-2014 13:16
Echh czyli wychodzi na to że kilkuletnia praca SU nad tą mangą idzie na nic jeszcze ich rozdziały znikły z centrum mangi jak obrażone małe dziecko. Proponuję Wam tą mangę bo wiem że jesteście solidną grupą, zaproponował bym ją też Varii ale oni też mają dużo mang i aktualki są coraz rzadziej. A innych dobrych grup nie ma, a jeśli są to mają już nawalone tyle mang że ledwo wyrabiają.
@kartofell
Super Administrator

Dodane dnia 01-12-2014 13:38
Podejrzewam, że skoro usunęli download ze swojej strony, zniknięcie rozdziałów z CM to też ich sprawka. Najlepiej zapytaj u źródła.
1041100 Wyślij Prywatną Wiadomość
jaskier
Użytkownik

Dodane dnia 01-12-2014 14:35
Sprawdziłbym ale mnie zbanowali ale parę dniu temu gdy sprawdzałem z innego pcta jeszcze były. Tak czy siak dzięki za szybką odpowiedź.
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2018 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności