Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Sobota, Grudzień 04, 2021
Zobacz Temat
Jinja Temple | JT - Grups | Nasze grupy
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Autor RE: Wi?cej ni? par? s?ów o sobie
TheLastJedi
Użytkownik

Dodane dnia 18-04-2010 17:01
hehe Kuro zwróć uwagę na słowo klucz : "Niektóre"

w sumie jak ktoś ma wątpliwości to może zrobić test jeszcze raz i spróbować zmienić opcje przy których się wahał,
w końcu to tylko pseudo psychologiczny test

\m/

http://myanimelis...heLastJedi
3850651 Wyślij Prywatną Wiadomość
hawk
Użytkownik

Dodane dnia 18-04-2010 17:32
w końcu to tylko pseudo psychologiczny test

dokladnie

To kim jestes czyni Cie pewnym tego, co musisz zrobic
1565166 Wyślij Prywatną Wiadomość
Maciejo
Użytkownik

Dodane dnia 18-04-2010 18:04
6w5

Szóstki z tym skrzydłem są generalnie intrawertyczne i często bardzo inteligentne. Gdy są zdrowe, mają wiele zainteresowań jak również dużą znajomość rzeczy oraz posiadają wiele umiejętności. Są dobre w przewidywaniu przyszłości. Mogą mieć oryginalny punkt widzenia. Testują potencjalnych przyjaciół przez długi okres czasu, ale gdy już kogoś zaakceptują, to na dobre; do końca życia.
W stresie, szóstki z tym skrzydłem mogą okazywać emocjonalne odosobnienie. Silniej ujawnia się w nich połączenie z dziewiątką. Pokazują mało emocji, ale wyczuwa się u nich to, że czują się czymś dotknięte lub czymś poruszone. Rośnie w nich napięcie pomiędzy potrzebą bycia dostrzeganym, a potrzebą wycofania się w celu chronienia siebie. Mogą też się zachowywać arogancko, tajemniczo i cynicznie gdy się czegoś boją.
Najczęściej spotykane ze skrzydłem pięć, są fobiczne szóstki, które mogą być dyplomatyczne oraz "mówić" bez wypowiadania słów. Mogą dumać nad niesprawiedliwościami losu, spędzać samotnie czas rozwijąc teorie konspiracji przeciwko sobie i innym. Gdy są samotne okazują oznaki paranoi. Podstępnie knują zemstę, są pasywne wobec innych i obwiniające siebie.

Słynne szóstki ze skrzydłem pięć: Warren Beatty, Tommy Lee Jones, Steve McQueen, Chuck Norris, Anthony Perkins, Robert Redford, Steven Seagal, Michelle Pfeiffer, Diane Keaton, Dustin Hoffman.

Hehe!! Jestem Chuck Norris

img708.imageshack.us/img708/4388/11175538.jpg

Od pieluchy, aż po grób, Wisła Kraków to mój klub!
17334697 Wyślij Prywatną Wiadomość
NellTu
Użytkownik

Dodane dnia 19-04-2010 17:57
7 w 6
Zdrowa siódemka ze skrzydłem sześć jest odpowiedzialna, ufna, sympatyczna, zabawna. Jest generalnie bardziej ukierunkowana na bliskie związki, a także chce być akceptowana przez innych. Może być ustabilizowana, bardziej chętna do utrzymywania związku. Skrzydło sześć wnosi lepsze wyczucie długoplanowych działań. Zazwyczaj bardzo zabawna i lubiąca się dobrze pośmiać - zadziwiająco duża liczba komików posiada typ 7w6. Bardziej otwarcie wrażliwa, miła i czuła. Niektóre siódemki z tym skrzydłem, mają problem z okazywaniem złości nawet, gdy jest ona usprawiedliwiona. Może unikać lub chytrze obchodzić wszelkie autorytety, ale wciąż jest ich świadoma, tak jak ma to miejsce u szóstki.
Gdy 7w6 jest w stresie, może objawiać zachowanie bardziej zbliżone do szóstki. Okazuje wrażliwość na różne rzeczy i poczucie własnej niepewności. Jej uczucia mogą być czasami łątwo zranione. Wrażliwa, zwłaszcza na konfrontacje z innymi. Rozwija w sobie uzależnienie i przywiązanie do innych. Boi się osamotnienia, jest podejrzliwa i płochliwa. Może bardzo łatwo odczuwać winę z jakiegoś powodu. Może zachowywać się nieodpowiedzialnie. Zachowuje się płytko emocjonalnie, łatwo się zakochuje i odkochuje. Czasami bez oporów porzuca i zdradza innych, jak najdalej od nich uciekając. Może być lekkomyślna, niestała, niszcząca samą siebie.
Gdy siódemka ma antyfobiczne skrzydło 6, jej idealizm może motywować szczerą potrzebę reform własnej osoby. Może pracować ciężko dla jakiejś sprawy. Jest przeciwna autorytetom, pasywna lub agresywna w zależności od sytuacji. Czasami nie lubi gdy jej się mówi co ma robić. Łatwo ściąga na siebie kłopoty i często narzeka na swój status i sytuację.

Słynne siódemki ze skrzydłem sześć: Mel Brooks, Jim Carrey, Robin Williams, Elton John, Liza Minnelli, Eddie Murphy, Brad Pitt, Chevy Chase, Steven Spielberg.

Kurka *eek* sama prawda xDD

Edytowane przez NellTu dnia 19-04-2010 17:58
4728820 http://www.youtube.com/user/NellTuuu Wyślij Prywatną Wiadomość
7_lol
Użytkownik

Dodane dnia 05-07-2010 00:31
Ja tak jak kilka osób tutaj mam 5w4 czytajac to zastanawialem sie czy napewno dobre skrzydlo wybrane, ale chyba dobrze.
Stronke juz wczesniej widzialem i wynik byl taki, swoja droga to na necie jest prawie taki sam test, tylko ze platny.
Wyślij Prywatną Wiadomość
ZITZ
Użytkownik

Dodane dnia 05-07-2010 13:24
7 w 6
9208641 Wyślij Prywatną Wiadomość
Rupiec
Użytkownik

Dodane dnia 18-07-2010 04:13
3w2
Prawdę mówiąc... ten test jest strasznie tendencyjny.
Rozwiązałem go tylko dla jaj i mam nadzieję, że nikt nie będzie sugerował się swoim wynikiem w życiu xD

Sami najlepiej wiemy jacy jesteśmy... *rolleyes*
Dobra koniec tych frazesów bo mnie mdli xD
lidk_a
Użytkownik

Dodane dnia 19-07-2010 17:13
4w5
22568734 Wyślij Prywatną Wiadomość
kefaise
Użytkownik

Dodane dnia 05-01-2011 01:18
4w5 ^^, jak większośc Robiłem sobie ten test kilka lat temu i jak dobrze pamiętam nic się nie zmieniło

z takich testów osobowości polecam http://similarmin.../jung.html Mój wynik to INTP

http://myanimelist.net/profile/kefaise

http://kefaise.de...
7140391 Wyślij Prywatną Wiadomość
sakiu
Użytkownik

Dodane dnia 05-01-2011 11:26
4w3 dla mnie
Dako
Użytkownik

Dodane dnia 23-10-2011 18:57
mi wyszło 1w2... w sumie w większej części się zgadza, bo na pytania odpowiadałem zgodnie z prawdą.

Fajny test

www.davka15.devia...
brak Brak 7782326 localhost Wyślij Prywatną Wiadomość
Kamiyan3991
Użytkownik

Dodane dnia 05-05-2014 13:16
2w3

Tyle że niespecjalnie ufam tym testom, jakby nie patrzeć - są napisane tak, żeby każdy mógł sobie coś dopasować...
Edytowane przez Kamiyan3991 dnia 05-05-2014 13:33
49974428 Wyślij Prywatną Wiadomość
@Vessin
Super Administrator

Dodane dnia 05-05-2014 13:52
Kami, może ja ci rangę odkopywacza dam?
3288721 Wyślij Prywatną Wiadomość
Kavix
Użytkownik

Dodane dnia 05-05-2014 14:22
Vess, to się nazywa "archeolog", "operator łopaty" ew. "młody, weź szpadel"
Edytowane przez Kavix dnia 05-05-2014 14:22
7051288 Wyślij Prywatną Wiadomość
Kamiyan3991
Użytkownik

Dodane dnia 05-05-2014 14:50
A wiesz, że to forum jest tak zabugowane, że ten temat wisiał na samej górze?
W najnowszych postach. oo
49974428 Wyślij Prywatną Wiadomość
@Vessin
Super Administrator

Dodane dnia 05-05-2014 16:10
Bo bot napisał posta i ktoś go zbanował, ale nie skasował posta ^^
3288721 Wyślij Prywatną Wiadomość
Zombie
Użytkownik

Dodane dnia 06-05-2014 22:39
Każdy czasem lubi wziąć łopatę, i pokazać innym, którzy nie zagłębiali się w głębsze partie, różne ciekawe i stare tematy

Moje opowiadanie Sci-Fi: KLIK Zawieszone do odwołania
mój MAL : MyAnimeList (Porzucony)
lukasz280 http://lukasz280.blogspot.com Wyślij Prywatną Wiadomość
Ajiata
Użytkownik

Dodane dnia 07-05-2014 18:53
Jak już post odkopany to napiszę:

5

Nudno. Żadnego skrzydła + nie ma tu nikogo z tym samym numerkiem.
51269332 Wyślij Prywatną Wiadomość
^Kiril
Użytkownik

Dodane dnia 07-05-2014 20:43
to i ja się dołączę 5w4 ;D

A good friend will always stab you in the front.
Kiszyn
Użytkownik

Dodane dnia 07-05-2014 22:11
4w5, jestem włóczęgą xD

i.imgur.com/AfuNXo1.jpg
Darkness imprisoning me. All that I see Absolute horror. I cannot live. I cannot die. Trapped in myself. Body my holding cell.
Edytowane przez Kiszyn dnia 07-05-2014 22:22
Za duszę zdradzę numer Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2021 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności