Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: środa, Październik 24, 2018
Zobacz Temat
Jinja Temple | JT - Grups | Nasze grupy
Autor "Zmiany" JTF
nagisa
Użytkownik

Dodane dnia 15-12-2009 14:57
Wiele osób przyzwyczaiło się do lenistwa i podchodzenia do wszystkiego na lajcie, więc próbując wprowadzać twarde zasady, pogorszę tylko sprawę. Najgorsze jest to, że to lenistwo nie jest piętnowane przez innych członków, tylko wszyscy się z tej sprawy śmieją, zatem nikt nie ma zewnętrznej motywacji. Napisałam ten temat na forum, ponieważ chciałabym, aby każdy z Was napisał, co myśli o naszej wcześniejszej ( piątkowej) dyskusji. O tym, aby każdy z Was podszedł do pracy w JTF bardziej dojrzale, obowiązkowo.

26591225 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: "Zmiany" JTF
andrago
Użytkownik

Dodane dnia 15-12-2009 21:00
Jakieś zmiany są potrzebne. Może nie trzeba wszystkich trzymać żelazną ręką, ale minimum obowiązków każdy powinien mieć.
8445733 Wyślij Prywatną Wiadomość
Terumoto
Użytkownik

Dodane dnia 15-12-2009 22:34
Rozumiem, żeby podchodzić do tego sumiennie, ale zmuszanie kogoś do tego, żeby wydawał ileś tam napisów na tydzień to czysta głupota. Większość, moim zdaniem, zrezygnuje szybciej, niż dołączyła, no przynajmniej ja zrezygnuję. Dołączyłem tutaj, żeby się sprawdzić w pisowni, co przyda mi się na matury, jak również być uczynnym dla innych fanów M&A. To miało być for fun, dla rozrywki, oczywiście pożytecznej rozrywki, bo inni ciągną z tego korzyść, ale nie zamierzam sobie dokładać innej obowiązkowej roboty, kiedy tego nie muszę robić. To nie jest praca tylko zabawa, nic więcej. Nikt nam za to nie płaci, robimy to, bo chcemy, nic więcej. Poza tym, korektor i dwie korekty na tydzień... chore, głupie i inne epitety, których wolałbym nie wymieniać. Korektor może zrobić tyle korekt, ile mu epków przyślą. Wybacz, nagisa, ale nie zamierzam pisać do tłumaczy z pytaniem, czy może nie mają czegoś do korekty, bo to jest głupie i żenujące. Chcesz wprowadzać zasady, to je wprowadzaj, ale najpierw je przemyśl pod każdym możliwym kątem, a nie walisz, co Ci ślina na język przyniesie (w przenośni). To taka rada ode mnie, trochę starszego kolegi z grupy. Zasady być powinny, ale nie ścisły regulamin, który ma być przestrzegany pod groźbą wydalenia. Wyrzucisz aktualnych członków grupy, przyjdą inni, tamtych też wyrzucisz, następni już nie będą chcieli przyjść. Nikt nie lubi być do czegoś zmuszany, jeżeli robimy napisy, to tylko dlatego, że chcemy je robić. Tyle. Ale róbcie, co chcecie. Moje zdanie znacie. Temu pomysłowi, w takiej formie jak jest teraz, dałbym 2 punkty w dziesięcio punktowej skali. Ni mniej, ni więcej.
Pozdrawiam.

12797403 Wyślij Prywatną Wiadomość
hawk
Użytkownik

Dodane dnia 22-12-2009 23:21
dojrzale i obowziakowo...podobaja mi sie te slowa^^
chociaz jeszcze bardziej lajtowo i lenistwo^^

To kim jestes czyni Cie pewnym tego, co musisz zrobic
1565166 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2018 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności