Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Sobota, Grudzień 04, 2021
Zobacz Temat
Jinja Temple | JT - Grups | Nasze grupy
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: Par? s?ów o sobie
Skasio
Użytkownik

Dodane dnia 03-11-2009 17:44
No, do przedstawiania się - wystąp!

Mam na imię Michał, chociaż ludzie często mówią do mnie Boże. A konkretniej kiedy mnie widzą, krzyczą "O Boże!". I uciekają. Pewnie dlatego że mam prawie 2 metry w górę, ubieram się na czarno i mam długie włosy. Generalnie wyglądam groźnie. No, mniejsza z tym.

Według oficjalnych informacji mam 19 lat. W chwilach wolnych od zajęć szkolnych studiuję na UG (Uniwersytet Gdański), na pierwszym roku biologii. Swoją drogą, jam ci z Gdyni.

Z zainteresowań... No, ofkors manga/anime. Lubię... Nie, UWIELBIAM czytać. Głównie fantastykę wszelką, różną i podłużną, sporadycznie jakiś co lepszy horror. Ostatnio co raz mniej, ale pogrywam sobie na komputerku moim w gierki różne, praktycznie tylko z gatunku RPG i MMORPG (Guild Wars, w przerwach Runescape). Telewizję z zainteresowaniem i zrozumieniem oglądam wyjątkowo rzadko, najwyżej wiadomości, ew. jakiś co lepszy film.

Na zakończenie - kwestia muzyki. Gustuję w różnych i podłużnych odmianach metalu, zależnie od humoru. Na ten przykład po całym dniu nerwówki (czyt. w poniedziałek - wychodzę z domu o 7 rano, a wracam o 21, po 10 godzinach wykładów (!) i W-F'ie ) uwielbiam posłuchać sobie Arch Enemy, a jadąc na uczelnię zasłuchuję się w Hammerfalla. Openingi i endingi anime również zajmują w moim muzycznym serduszku zaszczytne miejsce, i mają tam specjalnie wydzielone miejsce, z prywatną plażą i basenem.

img31.imageshack.us/img31/7678/displayphpf.png
5170158 Wyślij Prywatną Wiadomość
Asmena
Użytkownik

Dodane dnia 03-11-2009 19:28
Urzekła mnie ta plaża i basen ^^

Ach, i to, co napisał Hazael
9723380 Wyślij Prywatną Wiadomość
nagisa
Użytkownik

Dodane dnia 03-11-2009 22:53
Tak, to bardzo miłe

26591225 - usunęli mi :( Wyślij Prywatną Wiadomość
hawk
Użytkownik

Dodane dnia 08-11-2009 19:20
mnie urzekł fakt, że mozna być jednocześnie realistą i idealistą, gdyż są to pojęcia stojące ze sobą w sprzeczności^^
i sposób, w jaki kolega Skasio się przedstawił, był zacny, bowiem hmm znam kilka osób pasujących również do tego opisu i każda z nich jest szalenie sympatyczna^^

To kim jestes czyni Cie pewnym tego, co musisz zrobic
1565166 Wyślij Prywatną Wiadomość
_YondaimE_
Użytkownik

Dodane dnia 08-11-2009 22:28
Hmm, może dlatego że jestem nowy, wypadałoby się przedstawić.
Mam na imię Krzysiek, ale mówcie mi Kris albo Yon.

Interesuję się (suprise!) Anime i Mangą. Nie pogardzę też dobrą książką(fantasy), czy albumem muzycznym (in trance we trust).

Pochodzę z małego miasteczka gdzieś w Kujawsko-Pomorskim
(Tylko Nagisa zna lokalizację tego tajnego miejsca)

Moim najwększym marzeniem jest odwiedzić kiedyś Japonię i znaleźć prawdziwą miłość(ale to płytkie i ckliwe...)

I to by było na tyle...

myanimelist.net/signature/yon1337.png

http://www.lastfm...er/yon1331
10266729 http://myanimelist.net/animelist/yon1337 Wyślij Prywatną Wiadomość
Yoshimori
Użytkownik

Dodane dnia 08-11-2009 22:28
hawk napisał/a:
mnie urzekł fakt, że mozna być jednocześnie realistą i idealistą, gdyż są to pojęcia stojące ze sobą w sprzeczności^^

Rzeczywiście walnąłem faila pisząc, że jestem realistą i idealistą xD. Miałem jednak na myśli to, że patrze na świat trzeźwo, mam pewne poglądy na dany temat i nie daję się łatwo otumanić mediom (realista), w życiu staram się postępować według własnego systemu wartości i w miarę możliwości pomagać innym, np. nie wyobrażam sobie by stać bezczynnie i patrzeć jak kogoś biją na moich oczach, często także lubię zamknąć się w swoim świecie i rozmyślać (stąd idealista ;p). Być może użyłem tych słów pochopnie, nie znając ich dokładnej, słownikowej definicji, ewentualnie jestem człowiekiem sprzecznym wewnętrznie xD, ale chciałem ująć swoją osobowość w kilku słowach, może są inne lepsze określenia, jednak nie przychodziły mi na myśl, a polonista ze mnie jak widać żaden ;p.

5679292 Wyślij Prywatną Wiadomość
hawk
Użytkownik

Dodane dnia 09-11-2009 00:39
spoko oko, nie przejmuj sie, nikt nie jest idealny^^ no i rozumiem, ze chciales skrotowo, acz tresciwie;] enylej ujelabym to tak, ze po prostu masz jakies stale hmm wartosci w zyciu i zasady moralne, ktorych sie trzymasz^^ tez kalekie, ale chyba lepiej niz idealizm pasuje ;p
ha! a ja wiem gdzie znajduje sie miejscowosc ^_YondaimE_ - xd jesli dobrze kojarze ciapągiem tam przejezdzalam^^

Asmena
Użytkownik

Dodane dnia 10-11-2009 16:41
Moim zdaniem można być realistą i idealistą w jednym...
Na pewne sprawy można patrzeć jako realista, na drugie- idealista. Toż to nawet takie rzadkie nie jest!
hawk
Użytkownik

Dodane dnia 10-11-2009 17:43
Asmena-np?
moze masz racje, dla mnie te dwa stanowiska sie wykluczaja, poniewaz albo jest sie jednym, albo drugim, a nie wybiera np 'o, w tej sprawie to jednak jestem idealista, bo w zasadzie wierze, ze tak naprawde kazdy czlowiek jest dobry' a z drugiej strony powie' badz realista, jesli chcesz przejsc przez park o tej porze, pewne jest ze ktos Cie napadnie'
Wg mnie to hipokryzja, ale moge sie myslic

Asmena
Użytkownik

Dodane dnia 10-11-2009 22:54
Hmmm... Myślałam raczej w innych kategoriach. Ty podałaś dwa stanowiska odnośnie jednej sprawy- ludzi. A mi chodzi o różne sprawy

Np.- ktoś się uczy, długimi godzinami przygotowuje się do matury. Jest realistą, bo myśli o swojej przyszłości. Wie, że aby mieć dobrą pracę- potrzebuje dobrego wykształcenia. To jest podejście realisty...
... które niekoniecznie pasuje do sytuacji, gdy ta sama osoba się zakocha Może przecież kochać w idealistyczny sposób- może po prostu idealizuje swoją wybrankę? To jest podejście idealisty, który w tej konkretnej sprawie pozbywa się swojego realizmu, bo nie widzi, że jego wybranka żyje w innym świecie i w ogóle do siebie nie pasują.

Rozumiesz? Dwa podejścia jednego człowieka, ale do rożnych spraw
Stąd stwierdzenie, że można być i idealistą, i realistą
Edytowane przez Asmena dnia 10-11-2009 22:55
nagisa
Użytkownik

Dodane dnia 10-11-2009 23:38
Wszystko jest okej, ale jeżeli chcecie podyskutować to nie w tym temacie xD. Jak sama nazwa brzmi " Parę słów o sobie"- należy się przedstawić ;P. Jeżeli znowu powiedziałam coś nie tak, to przepraszam, ale jest to tzw. SPAM. ;]

26591225 - usunęli mi :( Wyślij Prywatną Wiadomość
hawk
Użytkownik

Dodane dnia 10-11-2009 23:45
mhm^^ zakochanie, powiadaasz...
z tego co na psychologii mielismy o milosci, to jej nie nalezy w ogole brac pod uwage w kategoriach idealizmu/racjonalizmu, poniewaz jest to zgola, ze tak powiem, inna sfera, realizm i idealizm- to podejscie do zycia idealista to ktos, kto w zyciu kieruje sie wznioslymi celami, patrzy przez pryzmat swoich idealow, nie probujac ich weryfikowac z rzeczywistoscia. W tym rozumieniu, idealista przez caly okres trwania zwiazku/zakochania gloryfikowalby obiekt swoich westchnien, niezaleznie od okolicznosci i tego sposobu myslenia by nie zmienil.
Psychologia milosc dzieli na etapy i wlasnie poczatkowy, zauroczenie wymaga nie dostrzegania wad drugiej osoby, tzw idealizowania jej, ale jest to tylko etapowy proces, nie podejscie do zycia, jakim jest ogolnie idealizm

Wszystko jest okej, ale jeżeli chcecie podyskutować to nie w tym temacie xD. Jak sama nazwa brzmi " Parę słów o sobie"- należy się przedstawić ;P. Jeżeli znowu powiedziałam coś nie tak, to przepraszam, ale jest to tzw. SPAM. ;]

-.- zapomnialam sie, masz racje nagisa xd to byl ost post nie na temat ;p

Edytowane przez hawk dnia 10-11-2009 23:47
Asmena
Użytkownik

Dodane dnia 11-11-2009 13:07
As You wish, Nagisa, przenosimy się do offtopicu!

(Hmmm... Dziwne, ja sama zawsze przestrzegam takiego porządku na swoich forach xD...)
Okoniaczek
Użytkownik

Dodane dnia 10-02-2010 20:34
No tak, jak już ktoś zauważył, wypadałoby się przywitać.
Siemano, Paulina jestem, ale jednak nikt nie pamięta mojego imienia bo jestem po prostu Okoń. Dołączyłam niedawno do grupy jako edytor.
Hmm, co o sobie?... Jestem niepoprawną optymistką ;p Wielu ludzi patrzy na szczęśliwych ludzi po prostu jak na idiotów, ale mi to nie przeszkadza. Lubię zarażać ludzi śmiechem - w sumie to jest moje hobby. Oprócz tego uwielbiam aktorstwo. Po maturkach w tym roku wybieram się na studia aktorskie, żeby potem wylądować w jakimś mniej znanym teatrze. Ach :>
Uwielbiam jeść (nigdy nie potrafię przytyć T-T), szlajać się po barach i kręcić głupie filmy. Dziękuję za uwagę :p

"Jeżeli czegoś nie da się zrobić, potrzebny jest ktoś, kto o tym nie wie - przyjdzie i to zrobi." : D
5682932 http://www.lastfm.pl/user/Okoniaczek Wyślij Prywatną Wiadomość
KuroKaze
Użytkownik

Dodane dnia 11-02-2010 09:18
Byłem pewien, że jesteś NIM XD Wybacz.
No w każdym razie witamy ^^ Życzę powodzenia w aktorstwie (no czy tam połamania nóg XD), bo uważam, że to fajny kierunek a w przyszłości zawód ^^
Rozumiem, że ulubione anime to Soul Eater? ;>

i859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_01.pngi859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_02.png
i859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_03.pngmyanimelist.net/signature/Kuro-Kaze.pngi859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_05.png
i859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_06.pngi859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_07.png
8765162 Wyślij Prywatną Wiadomość
chicken
Użytkownik

Dodane dnia 11-02-2010 09:49
Mateusz
'91

Lubię sporty (przez moje słomiane zapały uprawiałem wszystkiego po trochu : piłka nożna, koszykówka, futbol amerykański, tenis i tenis stołowy), interesuje się koszykówką, M&A. Nie mam konkretynych planów na przyszłość i żyje z dnia na dzień.
Edytowane przez chicken dnia 11-02-2010 09:50
6353873 Wyślij Prywatną Wiadomość
Okoniaczek
Użytkownik

Dodane dnia 11-02-2010 13:22
Może nie anime ulubione, ale postać Soul'a na pewno KuroKaze :) Mam zwyczaj zakochiwania się w animowanych postaciach. Bolesne :p
No i witam Mateusza :) Futbol amerykański... Zawsze kojarzył mi się z takimi mięśniakami w rajtuzach taplających się w błocie ;p

"Jeżeli czegoś nie da się zrobić, potrzebny jest ktoś, kto o tym nie wie - przyjdzie i to zrobi." : D
5682932 http://www.lastfm.pl/user/Okoniaczek Wyślij Prywatną Wiadomość
KuroKaze
Użytkownik

Dodane dnia 11-02-2010 14:06
Ja w ogóle nie przepadam za sportem... ^^'
Anyway ja tam jestem w trakcie oglądania Soula i nawet nawet fajne jest ;d

i859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_01.pngi859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_02.png
i859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_03.pngmyanimelist.net/signature/Kuro-Kaze.pngi859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_05.png
i859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_06.pngi859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_07.png
8765162 Wyślij Prywatną Wiadomość
NellTu
Użytkownik

Dodane dnia 11-02-2010 15:52
Imię: Ewa

Uczę się w LO z Białoruskim Językiem Nauczania na profilu biologiczno chemicznym. Wybieram się na medycynę, albo japonistyke

Lubię: Tańczyć, anime i mangę, gotować, jeść, sprzątać
Nie lubię: Uczyć sie! I wfu

4728820 http://www.youtube.com/user/NellTuuu Wyślij Prywatną Wiadomość
DeathWalley
Użytkownik

Dodane dnia 11-02-2010 16:33
No jak wszyscy to wszyscy...
Na stronie jestem krótko więc wypadałoby się przedstawić.

Name:Nienawidzę swojego imienia....no ale-Marta
Licealistka.

Nie znam takiej pory jak rano-może dlatego, że zawsze ją przesypiam[?]
Nie lubię dnia, lepiej funkcjonuje w nocy.
Nie lubię wielu rzeczy...
Aspołeczna.
__________________________________________________________________________________
EDIT!xD
Ja zajmuje się jak na razie tłumaczeniem ^^ tzn chciałabym mieć taką wprawę jak niektórzy tutaj

Dobry wieczór wszystkim!^^

^^'
Edytowane przez DeathWalley dnia 12-02-2010 20:36
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 6 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2021 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności