Witaj na stronie Jinja-Temple.pl!
Zaloguj się, bądź zarejestruj, by w pełni korzystać z zasobów naszego portalu!

Strona Główna · Forum · Ekipa Dzisiaj jest: Sobota, Grudzień 04, 2021
Zobacz Temat
Jinja Temple | JT - Grups | Nasze grupy
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
Autor Par? s?ów o sobie
@Sempaj
Administrator

Dodane dnia 29-06-2009 23:40
Ostatnio Sac podsunął mi pomysł założenia tematu w którym każdy kto jest w grupie napisze coś o sobie parę słów o tym czy się uczy studiuje pracuje co zamierza robić w swojej przyszłości, chodzi o to by się odrobinę poznać no chyba że wolicie zrobić impresje DD

no to zaczynam hmmmm...

Imię: Sławek

Uczeń szkoły technikalnej o profilu elektronicznym moim zamiłowaniem czy też hobby to anime i manga, w przyszłości zamierzam swoją przyszłość związać z wojskiem.

z rzeczy że jestem skromny oddaje pałeczkę innym...
Edytowane przez Sempaj dnia 28-08-2009 11:26
2392372 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Par? s?ów o sobie
@T3NCHU
Super Administrator

Dodane dnia 30-06-2009 15:46
hehe Dealus kultura wymaga przejąć
więc przejmę ja:

imię: Krzysiek
rocznik: '89

o sobie: nic ciekawego, technik elektronik, interesuję się wszystkim co japońskie oraz elektroniką, przyszłości nie planuję dalej niż na kolejny dzień , jestem dobrym przykładem hikikomori, poza tym gram troche w stepmanię

Wyślij Prywatną Wiadomość
amanhil
Użytkownik

Dodane dnia 01-07-2009 00:14
no to dalej....
imię: Kamil

Obecnie mieszkam w Edynburgu gdzie pracuję w firmie consultingowej i planuję ponownie iść na studia (skończyłem już zarządzanie i marketing). Interesuję się oczywiście anime, uwielbiam grać w siatkówkę, jazdę na snowboardzie i jazdę na motorze. Cenię sobie dobrą książkę, szczególnym umiłowaniem darzę fantasy. Czasami gdy mam trochę wolnego czasu lubię pograć w rpg. No i w sumie to na tyle, co za dużo to nie zdrowo

http://myanimelis...st/amanhil
7220440 Wyślij Prywatną Wiadomość
Merigold
Użytkownik

Dodane dnia 03-07-2009 16:37
next...

imię: Justyna

o sobie: hmm studentka filologii angielskiej ^_^
Oprócz mangi i anime interesuję się staroangielską oraz średniowieczną literaturą brytyjską, w wolnych chwilach rysuję i czytam, przeważnie fantasy, lubię jeździć na rowerze i rolkach. Dużo podróżuję i często jeżdzę na koncerty \m/
(Zbieram tez plakaty z Johnnym Deppem B) hehe)

myanimelist.net/signature/merigold_.png
... drink from me and live... FOREVER...
1297529 http://www.youtube.com/user/polagra Wyślij Prywatną Wiadomość
Luk4S
Użytkownik

Dodane dnia 05-07-2009 14:40
Ale drętwe...

Imię: Łukasz (ładne, prawda? xd)

O sobie:
Uczeń żałosnego technikum o profilu TM (technik mechanik o specjalizacji naprawa i obsługa samochodów), w przyszłości student albo filologi japońskiej albo informatyki kierunek grafika komputerowa, a potem się zobaczy. Jestem osobą nieskromną, chamską, wredną, cyniczną podobno i czasami jestem nazywany hipokrytą bądź narcyzem.
Wyznaję zasadę po trupach do celu i cel uświęca środki xD

Lubię:
Truskawki, PEPSI, dobrą mangę, dobre anime, samochody, motory, komputery, dziewczyny z dużym biustem, japonki, Japonię, grafikę.

Nie lubię:
Ludzi którzy są kretynami, rasistami, homofobami lub alkoholikami. Również niemieckich samochodów i motorów. Tak samo nienawidzę polskiej muzyki i wiele innych...

Ja w odróżnieniu od wszystkich nie zbieram plakatów z Johnym Deppem.

img229.imageshack.us/img229/4930/podpisv2.png
dark_luke@tlen.pl 7070415 Wyślij Prywatną Wiadomość
@T3NCHU
Super Administrator

Dodane dnia 05-07-2009 20:20
Luk4S napisał/a:
Ja w odróżnieniu od wszystkich nie zbieram plakatów z Johnym Deppem.

hehe jak to "w odróżnieniu od wszystkich"

Rose
Użytkownik

Dodane dnia 12-07-2009 21:38
A co mi tam
Imię: Łukasz

Co ja mogę napisać o sobie może będę studentem jak się dostanę interesuje się mordobiciem czyli sztukami walki w sumie to jest moja pasja a tak to kobiety, alkohol, sport, komputery, anime i coś tam manga.
Edytowane przez Rose dnia 12-07-2009 21:38
Asmena
Użytkownik

Dodane dnia 14-07-2009 23:33
Nio i nadszedł czas na Waszą ukochaną korektorkę ^^

Mam na imię Celina Anna, ale używam go tylko podpisując się na sprawdzianach Niektórzy nauczyciele mówią do mnie Asmena Tak było, jest i pozostanie

Jestem porąbaną 18-letnią pseudopoetką, która przez 17 lat i 11 miesięcy swojego życia uważała się za lesbijkę ^^ No, ale jakoś tak dziwnie się potoczyło, że mam chłopaka

Po wakacjach będę się uczyć w klasie maturalnej w ogólniaku, profil- niemieckojęzyczny human. W pierwszej klasie liceum ukończyłam szkołę policealną na kierunku grafika komputerowa. Znajomości robią swoje Po liceum wybieram się na japonistykę. Jeżeli się nie uda- na filologię norweską (ach, ten pociąg do dziwnych języków ).

Jestem gotką Uwielbiam cyber gotyk ^^
Największą miłością mojego życia jest snowboarding. Od 8 lat trenuję freeride, a od półtora roku- alpine. W przyszłości chcę zostać instruktorką.
Druga miłość- firedance. Uwielbiam tańczyć z ogniem
Trzecia- moje szczurki kochane

Ech, wypadałoby skończyć, a tu jeszcze tyle do napisania...
Edytowane przez Asmena dnia 15-07-2009 13:28
9723380 Wyślij Prywatną Wiadomość
hawk
Użytkownik

Dodane dnia 16-07-2009 22:01
Imię bez znaczenia, gdyż i tak dla większości osób jestem po prostu Hawk
Lat mam dwadzieścia i nie mogę się doczekać, gdy będę mieć ich jeszcze więcej, a to ze względu na kompleks wzrostu (jestem kurduplem, co boli, bolalo i bedzie mnie bolec przeokrutnie).
Studiuję filozofie spec komunikacja społeczna w Toruniu.

To kim jestes czyni Cie pewnym tego, co musisz zrobic
Edytowane przez hawk dnia 07-04-2010 17:27
1565166 Wyślij Prywatną Wiadomość
Asmena
Użytkownik

Dodane dnia 17-07-2009 08:29
hawk napisał/a:
Lat mam dwadzieścia i nie mogę się doczekać, gdy będę mieć ich jeszcze więcej, a to ze względu na kompleks wzrostu (jestem kurduplem, co boli, bolalo i bedzie mnie bolec przeokrutnie).

Na pocieszenie powiem, że od 6kl. podstawówki (czyli od ok. 6 lat) nie urosłam ani centymetra i swoje dumne 156cm muszę podrasować zawsze jakimiś wysokiiimiii butami

A psy są be, zgadzam się z Tobą
9723380 Wyślij Prywatną Wiadomość
hawk
Użytkownik

Dodane dnia 17-07-2009 09:12
o! ze mna bylo dokladnie to samo;p to tym bardziej przykre, gdy siostra w 1 kl podst jest wyzsza od Ciebie, a Ty jestes w 6 -.-'
<kiwa glowa> sa! tylko nie kazdy o tym wie, ale ja widze te rządzę mordu w ich oczach^^

To kim jestes czyni Cie pewnym tego, co musisz zrobic
1565166 Wyślij Prywatną Wiadomość
^Sacredus
Administrator

Dodane dnia 17-07-2009 19:56
Więc wypada coś o sobie napisać...

A więc:

Po 1. Nie lubię mówić/pisać o sobie.

Po 2:

Imię: Michał

Lubią:
Dobrą książkę (fantasy), dobrą muzę (głównie rock i metal), wylegiwać się na hamaku (najlepiej z książką i dobrą muzą), pograć w jakąś dobrą grę (głównie rpg i rts), anime (no ba...), novelki (dobra książka nie jest zła...), dobry film... do mang czasem zaglądam. Kiedyś kleiłem papierowe modele samolotów, ale mi przeszło.

Nie lubię:
Pozerstwa (czyt: udawania kogoś kimś się nie jest)... myśli... myśli... pisać o sobie.

Ulubione książki:
Frank Herbert - Diuna
Terry Prattchet - cykl Świata Dysku

Podejście do życia:
Pesymistyczno-realistyczne...

Cechy charakterystyczne:
Długie włosy, słabe nerwy, słaba głowa (to ma swoje zalety... a jest powodem odczulania... chyba... mam przynajmniej taką nadzieję), "wisielcze" poczucie humoru (naprawdę nie wiem o co wszystkich z tym chodzi...)

Pozycja w grupie:
Tłumacz i ostatnio trochę grzebię przy typesetingu

PS. Lelouche żyje! ^^

Edytowane przez Sacredus dnia 17-07-2009 22:28
cLouxXx
Użytkownik

Dodane dnia 10-08-2009 20:46
No to teraz ja

Siemka wszystkim. Jestem Kuba, mam 16 lat, szukam koleżanek i kolegów xD

Do grupy dołączyłem niedawno , chociaż tak naprawdę jestem na "okresie warunkowym"

Lubię dobrze sie bawić, przeważne chodzę na koncerty, uczę się gry na gitarze, jezdze na bmxie , troche czytam(mój ulubiony gatunek to thriller) a reszta czasu spędzam na oglądniu anime(przeważnie jest to noc xD)

No i teraz coś co łączy ludzi czyli muzyka ;p

Słucham dużo polskiego rocka(COMA, Zabili mi żółwia, HappySad), a z zagranicznych to generalnie same cięzkie brzmienia (Slipknot, k0rn, The Offspring, Zebrahead, Marilyn Manson itd.) chociaż bywa i tak że jakieś kawałki teckno też podchodzą - znajomi sie ze mnie smieją ^^
No i oczywiście połowa MMO(włączając Tibie) nie jest mi obca ;P

Nie umiem określić swojego stylu ale myślę, że jeżeli chodzi o wygląd do taki skejcior z emo grzywą i rushowymi sznurówkami (cecha rozpoznawcza) xD A jeżeli chodzi o charakter, każdy jest niepowtarzalny , prawda?^^

Zajmuję się tłumaczeniem(przynajmniej sie staram) i często mylę płeć bohaterom ;D

P.S I oczywiście nauka... Czeka na mnie pierwsza klasa ogólniaka - profil bio-chem.

myanimelist.net/signature/Ozzie.png
11055495 http://myanimelist.net/animelist/Ozzie Wyślij Prywatną Wiadomość
nagisa
Użytkownik

Dodane dnia 10-08-2009 23:34
W takim razie, teraz kolej na mnie .
Jestem Zuzia i mam lat 15 . Moje hobby to : fotografia, rysowanie, chodzenie po górkach ( najwyższy szczyt, który zdobyłam, to Śnieżka xD), gra na gitarze, żeglarstwo, fałszowanie przy ognisku , anime, matematyka i fizyka ( z tymi przedmiotami wiążę swoją przyszłość )Hmm.. Na pewno jest tego sporo, jednak nie starczyło by miejsca Uwielbiam truskawki, denerwować mojego tłumacza xD, zbierać grzyby, łowić ryby, spacerować brzegiem morza, bawić się z Wackiem ( tak się wabi mój pies xD) oraz grać w szachy i warcaby ;-) Moim ulubionym kanałem jest Animal Planet i National Geographic ( kocham zwierzęta i jestem maniaczką na punkcie życia ECO) Nie lubię samolubów, plotkarzy i dwulicowych ludzi. Moją ulubioną potrawą są pierogi ruskie w wykonaniu mojej mamy . Obecnie ( jednak jeszcze nieoficjalnie) jestem korektorką. Zdałam do trzeciej klasy gimnazjum, tak więc postaram się sprostać zadaniu i robić korektę na bieżąco. ( w końcu trzecia klasa, to nie przelewki ) Ogólnie nie lubię pisać o sobie, jednak chciałam, żebyście bliżej mnie poznali

26591225 - usunęli mi :( Wyślij Prywatną Wiadomość
hazael
Użytkownik

Dodane dnia 26-08-2009 19:34
Witam wszystkich serdecznie. Wiem, że wątek tematu inny, ale nie mogłem się powstrzymać. Obserwuję was wszystkich już od jakiegoś czasu i muszę przyznać , że jest to jedno z niewielu for (dotyczy to również shoutboxa-a), które miło się czyta i wraca do niego. Jak już sami zauważyliście wasz przekrój wiekowy jest spory, ale potraficie się porozumieć co cieszy takich "dziadków" i wyjadaczy forumowych jak ja. Chciałem wam pogratulować dorobku (z tłumaczeniami itd "przemówiliście moim językiem, i utrafiliście w tytuły", oraz współpracy, bo jak wiecie często zdarza się iż różne pokolenia (wiek wiadomo) nie potrafią się dogadać.
Będę nadal obserwował (i uczył się niektórych zachowań), waszą stronę i forum z przyjemnością, ponieważ uważam że warto.
Naprawdę wielkie podziękowania dla Was i gratulacje.

Hazael.

ps. wiek podany na forum, wiekiem właściwym

L2 jest bogiem
LVL nałogiem
PK zabawą
SE podstawą
Edytowane przez hazael dnia 26-08-2009 19:35
^Kubelo
Użytkownik

Dodane dnia 30-08-2009 17:05
Ja jestem Kuba i mam 18 lat xD
Interesuję się, pewnie jak wszyscy tutaj, anime i mangą, ale dodatkowo gram na gitarze elektrycznej, lubię słuchać muzyki (thrash, heavy metal, klasyczny rock)
Zamierzam w przeszłości studiować filologię angielską, więc by zdobyć trochę doświadczenia zdecydowałem się na dołączenie do ekipy jako translator
Yoroshiku Onegaishimasu ^^
12400297 http://myanimelist.net/profile/Kubelo Wyślij Prywatną Wiadomość
Y0 ALL
Użytkownik

Dodane dnia 01-09-2009 19:31
Teraz ja

Imię: Mateusz
14lat...wiem że mało... ale i tak jest spoko
Mój cel (jak na razie): Skończyć szkołę wojskową lub pójść na informatyka lub plastyka (heh zależy jak wyjdzie)
Mój najważniejszy cel w życiu: Wyjechać do Japonii i tam zostać tu nie wytrzymuje ..

Chyba ktoś zrozumiał..

Jak chcesz popisac to pisz na GG
6763665 Wyślij Prywatną Wiadomość
Yoshimori
Użytkownik

Dodane dnia 16-10-2009 15:38
Imię: Paweł
O sobie: Jestem w ostatniej klasie liceum (profil medyczny), do grupy dołączyłem po to by podszkolić angielski do rozszerzonej matury . Mam jasno określone poglądy, ale nie trzymam się ich kurczowo, tylko weryfikuję je z rzeczywistością. O tym, że lubię Japonię, M&A nie muszę chyba pisać ;p, tak więc, interesuję się historią, polityką i elektroniką, uwielbiam grzebać przy różnego rodzaju sprzęcie, hobbystycznie zajmuję się także modelarstwem (głównie małe makiety, i figurki do systemów bitewnych). Uwielbiam gry komputerowe (zwłaszcza mordobicia, hack'n slashe, RPG i oczywiście DDRy i Guitar Hero), seriale, filmy i książki. Słucham często muzyki (głównie power/heavy metal, jRock i motywy z anime). Czasem też coś ugotuję ;D.

Lubię: Dobrze zjeść, siedzieć do późna i odsypiać w dzień (syndrom wampira ;p), piękne kobiety, imprezy u kumpli (%), spacery, robić sobie żarty ze wszystkiego ;P, względną ciszę.

Nie lubię: Dyskotek i innych wybitnie głośnych miejsc, niesprawiedliwości, polityków prawicowych ;p, hipokryzji (zwłaszcza w wykonaniu kościoła rzymsko-katolickiego), cwaniaczków podwórkowych, mądrych tylko w grupach, gdy ktoś mnie do czegoś zmusza, nauki z przedmiotów, których nie lubię.

Cele: Moim marzeniem jest zapisać się pozytywnie w historii, obojętnie czy to poprzez zreformowanie polityki państwa, czy poprzez wynalezienie leku na raka . Na razie jednak mam zamiar zdać maturę i dostać się na studia, potem może dołączę do jakiejś partii ;D. Zamierzam także, kiedyś założyć rodzinę .

Edytowane przez Yoshimori dnia 12-11-2009 21:24
5679292 Wyślij Prywatną Wiadomość
andrago
Użytkownik

Dodane dnia 02-11-2009 18:05
Witam wsyzstkich.
Imię: Kamil

Jestem z pod Zamościa lecz mieszkam się w Rzeszowie. Interesuje się mangą, anime (lubię gatunki shonenowe i sensacyjne, nienawidzę za to shoujo). Lubię pograć w od czasu do czasu gry RPG i przygodowe. Lubię także dobre filmy i seriale sensacyjne, s-f i thrilery. Z muzyki podobają mi się gatunki: new age, classic, j-music i rock.

i777.photobucket.com/albums/yy52/andragonis/banerki/Beznazwy-1-2.png
Edytowane przez andrago dnia 10-11-2009 18:22
8445733 Wyślij Prywatną Wiadomość
KuroKaze
Użytkownik

Dodane dnia 03-11-2009 16:42
Zanim napiszę cokolwiek o sobie, chciałem bardzo podziękować Nagisie za uświadomienie mnie o istnieniu tego tematu XD

A więc....
Mam na imię Kamil (chyba już trzeci? ;D) mam 17 lat (no dobra za dwa miesiące ;p). Mieszkam w Bydgoszczy.
Jestem tutaj chyba od około roku i tłumaczyłem mangi, potem anime oraz OSTy. Oczywiście interesuję się manga i anime, ale także kulturą, historią i językiem Kraju Wschodzącej Wiśni i Kwitnącego Słońca (czy jakoś tak XDD). Języka japońskiego uczę się prawie dwa lata. Obecnie jestem w klasie zerowej (tak, właśnie zerowej) klasy dwujęzycznej francuskiej w liceum. Po tejże szkole marzy mi się japonistyka... ^^
Jestem uzależniony od j-music: wszystkich jej rodzajów, począwszy od standardowych j-pop oraz j-rock skończywszy na j-core (tylko dla prawdziwych hardkorów XD).
Obawiam się, że jestem tu jednym z najbardziej leniwych tłumaczy, dlatego przepraszam za wszelkie problemy ^.^"
THE END

i859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_01.pngi859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_02.png
i859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_03.pngmyanimelist.net/signature/Kuro-Kaze.pngi859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_05.png
i859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_06.pngi859.photobucket.com/albums/ab157/KuroKaze/Bez-nazwy-1_07.png
8765162 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
©Jinja-Temple 2008-2021 - Kopiowanie treści, materiałów bądź innych elementów zamieszonych na stronie bez zgody ich autora jest zabronione!

Polityka Prywatności